Світ – очима Фонду “Надія”

    Україна очима волонтерів і працівників Міжнародного благодійного фонду допомоги дітям сиротам “Надія”.

Ми багато стикаємося з різною інформацією, але на сьогодні, на жаль, одна страшніша іншої, від якої кров стигне в жилах. Були фашисти, українські люди і українська земля пережили ту напасть, біду і нещастя, а зараз рашизм – рашисти, ще гірші від фашистів і немовби прийшли на нашу землю не з війною, а зі спец. операцією, спасаючи Україну від неїснуючих фашистів і націоналістів. Результати цієї рашистської спец. операції ми розміщуюмо на нашому сайті: це розбиті вікна, дахи, стіни багатоповерхівок, які побудували в містах і селах українці для себе і своїх діточок, яких вбивають, не дивлячись хто перед ними чи дитина, жінка, чи людина похилого віку. Хочу звернутися до росіян – скажіть де логіка? Як маленька дитина може бути націоналістом чи фашистом? І ви її вбиваєте? Чи разом з матерями вигонююте зі своїх домівок, квартир у підвали, сараї, та бомбосховища? Мабуть ми всі винні тільки в тому, що українці. Під час фашизму вбивали євреїв, зараз вбивають українців. Російська спец. операція – це вбивство і тотальне знищення українського народу, а оскільки наш Фонд стосується дітей і майбутнього, збереження української нації, то це питання найбільш болюче.

Працівники і волонтери Міжнародного благодійного фонду допомоги дітям сиротам “Надія”, які працюють як в Україні, так і в Німеччині, звертаємося до всіх небайдужих, розсудливих та співчуваючих людей світу, підтримайте нашу боротьбу хто чим може і зрозумійте, що ці зйомки реальні, це не фейки, як хочуть представити рашистські політологи і преса, і дивіться – це така спец. операція Кремля і путінської команди. Волонтери нашого Фонду “Надія” навіть ризикуючи життям роблять ці зйомки.

Дякуємо за перегляд!


Неприбуткова організація: звільнена від сплати податку на прибуток згідно з Рішенням № 381 від 03 грудня 2015 р. , та оновленим Рішенням № 1726514601210 від 30 листопада 2017 р.

(Призначення всіх платежів, як благодійних внесків, спрямовано тільки для підтримання благодійних програм Фонду)